LLMs.txt AI Generator (0.0.2) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: Page
pa: ਸਫਾ
