LLMs.txt AI Generator (0.0.2) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Language
ps: ژبه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Summary
ps: لنډیز

en: URL
ps: پته (URL)

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Page
ps: پاڼه

en: Never
ps: هيڅکله

en: Structure
ps: جوړښت
