LLMs.txt AI Generator (0.0.2) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Language
pt: Idioma

en: Homepage
pt: Página Pessoal

en: None
pt: Nenhum

en: Weight
pt: Peso

en: Depth
pt: Profundidade

en: Settings
pt: Definições

en: Summary
pt: Resumo

en: Status:
pt: Estado:

en: Page
pt: Página

en: Never
pt: Nunca

en: Introduction
pt: Introdução

en: seconds
pt: segundos

en: Generate
pt: Gerar

en: Structure
pt: Estrutura

en: Content authoring
pt: Autoria de conteúdos

en: Weight for @title
pt: Peso para @title
