LLMs.txt AI Generator (0.0.2) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Language
ta: மொழி

en: Homepage
ta: வலைமனை

en: None
ta: இல்லை

en: Weight
ta: எடை

en: Depth
ta: ஆழம்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Summary
ta: சுருக்கம்

en: Menu
ta: வகைப்பட்டி

en: Page
ta: பக்கம்

en: Never
ta: இல்லை

en: Structure
ta: கட்டமைப்பு

en: Weight for @title
ta: @title ன் எடை
