LLMs.txt AI Generator (0.0.2) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Homepage
th: หน้าหลัก

en: None
th: ไม่มี

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Menu
th: เมนู

en: Never
th: ไม่เคย

en: Structure
th: โครงสร้าง

en: Content authoring
th: การเขียนเนื้อหา

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title
