LLMs.txt AI Generator (0.0.3) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Language
cy: Iaith

en: Homepage
cy: Hafan

en: None
cy: Dim

en: Weight
cy: Pwysau

en: Depth
cy: Dyfnder

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Menu
cy: Dewislen

en: Page
cy: Tudalen

en: Never
cy: Byth

en: Structure
cy: Strwythur
