LLMs.txt AI Generator (0.0.3) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Language
da: Sprog

en: Homepage
da: Hjemmeside

en: None
da: Ingen

en: Weight
da: Vægt

en: Depth
da: Dybde

en: Settings
da: Indstillinger

en: Summary
da: Resumé

en: Page
da: Side

en: Never
da: Aldrig

en: Introduction
da: Introduktion

en: seconds
da: sekunder

en: Manual
da: Manuel

en: Generate
da: Opret

en: Structure
da: Struktur

en: Content authoring
da: Oprettelse af indhold

en: Weight for @title
da: Vægt af @title
