LLMs.txt AI Generator (0.0.3) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Language
eo: Lingvo

en: Homepage
eo: Hejmpaĝo

en: None
eo: Neniu

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Menu
eo: Menuo

en: Page
eo: Paĝo

en: Never
eo: Neniam

en: Structure
eo: Strukturo

en: Content authoring
eo: Enhava verkado
