LLMs.txt AI Generator (0.0.3) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Language
he: שפה

en: Homepage
he: עמוד הבית

en: None
he: ללא

en: Weight
he: משקל

en: Depth
he: עומק

en: Settings
he: הגדרות

en: Summary
he: תקציר

en: URL
he: כתובת URL

en: Menu
he: תפריט

en: Status:
he: סטטוס:

en: Page
he: דף

en: Never
he: אף פעם

en: Structure
he: מבנה

en: Content authoring
he: כתיבת תוכן

en: Weight for @title
he: משקל ל@title
