LLMs.txt AI Generator (0.0.3) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Status
is: Staða

en: Language
is: Tungumál

en: Homepage
is: Heimasíða

en: None
is: Engin

en: Weight
is: Vægi

en: Depth
is: Dýpt

en: Settings
is: Stillingar

en: Summary
is: Samantekt

en: URL
is: vefslóð

en: Menu
is: Valmynd

en: Status:
is: Staða:

en: Page
is: Síða

en: Never
is: Aldrei

en: seconds
is: sekúndur

en: Structure
is: Uppbygging
