LLMs.txt AI Generator (0.0.3) - en to it translation catalogue (18 entries)

en: Status
it: Stato

en: Language
it: Lingua

en: None
it: Nessuno

en: Weight
it: Peso

en: Depth
it: Profondità

en: Settings
it: Impostazioni

en: Summary
it: Sommario

en: Status:
it: Stato:

en: Page
it: Pagina

en: Never
it: Mai

en: Introduction
it: Introduzione

en: seconds
it: secondi

en: Manual
it: Manuale

en: Generate
it: Genera

en: Structure
it: Struttura

en: Content authoring
it: Inserimento dei contenuti

en: Weight for @title
it: Peso per @title

en: Introduction Text
it: Testo introduttivo
