LLMs.txt AI Generator (0.0.3) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Language
ja: 言語

en: Homepage
ja: ホームページ

en: None
ja: なし

en: Weight
ja: ウェイト

en: Depth
ja: 深さ

en: Settings
ja: 設定

en: Summary
ja: 概要

en: Menu
ja: メニュー

en: Status:
ja: 状態:

en: Page
ja: ページ

en: Never
ja: なし

en: Introduction
ja: 序文

en: seconds
ja: 秒

en: Manual
ja: 手動

en: Generate
ja: 生成する

en: Structure
ja: サイト構築

en: Content authoring
ja: コンテンツ作成

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト
