LLMs.txt AI Generator (0.0.3) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Language
jv: Basa

en: Homepage
jv: Kācā ngarep

en: None
jv: Nihil

en: Weight
jv: Urutan

en: Depth
jv: Jerone

en: Settings
jv: Sétingan

en: Summary
jv: Rangkuman

en: Page
jv: Kācā

en: Never
jv: Ora tahu

en: Structure
jv: Struktur

en: Content authoring
jv: Penulisan kontèn

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
