LLMs.txt AI Generator (0.0.3) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Language
ku: زمان

en: Homepage
ku: ماڵپەڕ

en: None
ku: هیچ

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Summary
ku: کورتە

en: Menu
ku: پێڕست

en: Page
ku: پەڕە

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Structure
ku: پێکهاتە

en: Content authoring
ku: داڕشتنی ناوەڕۆک

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
