LLMs.txt AI Generator (0.0.3) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Language
ml: ഭാഷ

en: None
ml: ഇല്ല

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Depth
ml: ആഴം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Menu
ml: മെനു
