LLMs.txt AI Generator (0.0.3) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Language
mn: Хэл

en: Homepage
mn: Нүүр хуудас

en: None
mn: Байхгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Menu
mn: Цэс

en: Page
mn: Хуудас

en: Structure
mn: Бүтэц
