LLMs.txt AI Generator (0.0.3) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Language
mr: भाषा

en: Homepage
mr: मुख्य पान

en: None
mr: काहीच नाही

en: Weight
mr: मुल्य

en: Depth
mr: खोल

en: Settings
mr: संरचना

en: Summary
mr: संक्षेप

en: Page
mr: पान

en: Never
mr: कधीही नाही

en: Structure
mr: आराखडा
