LLMs.txt AI Generator (0.0.3) - en to ms translation catalogue (13 entries)

en: Language
ms: Bahasa

en: Homepage
ms: Laman utama

en: None
ms: Tiada

en: Weight
ms: Pemberat

en: Depth
ms: Kedalaman

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Summary
ms: Ringkasan

en: Page
ms: Halaman

en: Never
ms: Tidak sekali-kali

en: seconds
ms: saat

en: Structure
ms: Struktur

en: Content authoring
ms: Pengarangan kandungan

en: Weight for @title
ms: Pemberat untuk @title
