LLMs.txt AI Generator (0.0.3) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Language
ro: Limba

en: None
ro: Nimic

en: Weight
ro: Greutate

en: Depth
ro: Adâncime

en: Settings
ro: Setări

en: Summary
ro: Sumar

en: Menu
ro: Meniu

en: Page
ro: Pagina

en: Never
ro: Niciodată

en: seconds
ro: secunde

en: Generate
ro: Generează

en: Structure
ro: Structură

en: Content authoring
ro: Autorizarea conținutului

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title
