LLMs.txt AI Generator (0.0.3) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Language
ru: Язык

en: Homepage
ru: Домашняя страница

en: None
ru: Нет

en: Weight
ru: Вес

en: Depth
ru: Глубина

en: Settings
ru: Настройки

en: Summary
ru: Сводка

en: Menu
ru: Меню

en: Status:
ru: Состояние:

en: Page
ru: Страница

en: Never
ru: Никогда

en: Introduction
ru: Введение

en: seconds
ru: секунд

en: Manual
ru: Вручную

en: Generate
ru: Создать

en: Warning:
ru: Предупреждение:

en: Structure
ru: Структура

en: Content authoring
ru: Работа с содержимым

en: Weight for @title
ru: Вес @title

en: Introduction Text
ru: Вводный текст
