LLMs.txt AI Generator (0.0.3) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Language
sk: Jazyk

en: Homepage
sk: Domovská stránka

en: None
sk: Žiadne

en: Weight
sk: Váha

en: Depth
sk: Hĺbka

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Status:
sk: Stav:

en: Page
sk: Strana

en: Never
sk: Nikdy

en: seconds
sk: sekundy

en: Manual
sk: Manuálne

en: Generate
sk: Generovať

en: Structure
sk: Štruktúra

en: Content authoring
sk: Vytváranie obsahu

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title
