LLMs.txt AI Generator (0.0.3) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Language
sr: Језик

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Menu
sr: Мени

en: seconds
sr: секунди

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
