LLMs.txt AI Generator (0.0.3) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Language
sv: Språk

en: Homepage
sv: Hemsida

en: None
sv: Ingen

en: Weight
sv: Vikt

en: Depth
sv: Djup

en: Settings
sv: Inställningar

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: Menu
sv: Meny

en: Page
sv: Sida

en: Never
sv: Aldrig

en: seconds
sv: sekunder

en: Manual
sv: Manuell

en: Generate
sv: Generera

en: Structure
sv: Struktur

en: Content authoring
sv: Författande av innehåll

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title
