LLMs.txt AI Generator (0.0.3) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Language
tr: Dil

en: Homepage
tr: Anasayfa

en: None
tr: Hiçbiri

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Depth
tr: Derinlik

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Summary
tr: Özet

en: Menu
tr: Menü

en: Status:
tr: Durum:

en: Page
tr: Sayfa

en: Never
tr: Asla

en: seconds
tr: saniye

en: Generate
tr: Oluştur

en: Warning:
tr: Uyarı:

en: Structure
tr: Yapı

en: Content authoring
tr: İçerik yazma

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık
