LLMs.txt AI Generator (0.0.3) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Homepage
ug: باش بەت

en: None
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: URL
ug: ئادرېس

en: Introduction
ug: كىرىش سۆز

en: Structure
ug: بېكەت قۇرۇلمىسى

en: Content authoring
ug: مەزمۇن تەڭشىگى
