LLMs.txt AI Generator (0.0.2) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Language
ast: Llingua

en: Homepage
ast: Páxina d'entamu

en: None
ast: Nengún

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Summary
ast: Resume

en: Menu
ast: Menú

en: Page
ast: Páxina

en: Never
ast: Nunca
