LLMs.txt AI Generator (0.0.2) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Language
bn: ভাষা

en: Homepage
bn: নীড়পাতা

en: None
bn: একটিও নয়

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Summary
bn: সারসংক্ষেপ

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Menu
bn: মেনু

en: Never
bn: কখনোই নয়

en: Structure
bn: গঠন

en: Weight for @title
bn: @title এর ভর
