LLMs.txt AI Generator (0.0.2) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Homepage
bo: གཙོ་ངོས

en: None
bo: མེད།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Depth
bo: གཏིང་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Structure
bo: སྒྲིག་གཞི

en: Content authoring
bo: ནང་དོན་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་པ

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
