LLMs.txt AI Generator (0.0.2) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Language
bs: Jezik

en: None
bs: Nijedan

en: Weight
bs: Težina

en: Depth
bs: Dubina

en: Settings
bs: Postavke

en: Menu
bs: Meni

en: Page
bs: Strana
