LLMs.txt AI Generator (0.0.2) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Language
ca: Llengua

en: Homepage
ca: Pàgina inicial

en: None
ca: Cap

en: Weight
ca: Pes

en: Depth
ca: Profunditat

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Summary
ca: Resum

en: Menu
ca: Menú

en: Status:
ca: Estat:

en: Page
ca: Pàgina

en: Never
ca: Mai

en: Introduction
ca: Introducció

en: seconds
ca: segons

en: Generate
ca: Genera

en: Structure
ca: Estructura

en: Content authoring
ca: Creació de contingut

en: Weight for @title
ca: Pes de @title
