LLMs.txt AI Generator (0.0.2) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Language
el: Γλώσσα

en: Homepage
el: Ιστοσελίδα

en: None
el: Κανένα

en: Weight
el: Βάρος

en: Depth
el: Βάθος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Summary
el: Περίληψη

en: Menu
el: Μενού

en: Page
el: Σελίδα

en: Never
el: Ποτέ

en: Introduction
el: Εισαγωγή

en: Manual
el: Χειροκίνητα

en: Structure
el: Δομή

en: Content authoring
el: Σύνταξη ύλης

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title
