LLMs.txt AI Generator (0.0.2) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Status
et: Olek

en: Language
et: Keel

en: Homepage
et: Veebileht

en: None
et: Puudub

en: Weight
et: Kaal

en: Depth
et: Sügavus

en: Settings
et: Seaded

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Menu
et: Menüü

en: Page
et: Lehekülg

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Structure
et: Struktuur

en: Content authoring
et: Sisu toimetamine

en: Weight for @title
et: @title kaal
