LLMs.txt AI Generator (0.0.2) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Language
fil: Wika

en: Homepage
fil: Unang pahina

en: Weight
fil: Timbang

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Page
fil: Pahina

en: Structure
fil: Pagkakayari
