LLMs.txt AI Generator (0.0.2) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Status
is: Støða

en: Language
is: Mál

en: Homepage
is: Heimasíða

en: Weight
is: Vekt

en: Settings
is: Setingar

en: Menu
is: Valmynd

en: Page
is: Síða

en: Never
is: Ongantíð

en: Weight for @title
is: Vekt hjá @title
