LLMs.txt AI Generator (0.0.2) - en to hi translation catalogue (17 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Language
hi: भाषा

en: Homepage
hi: मुख पृष्ठ

en: None
hi: कोई नहीं

en: Weight
hi: मान

en: Depth
hi: गहराई

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Summary
hi: सारांश

en: URL
hi: यूआरएल

en: Menu
hi: सूची

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Never
hi: कभी नहीं,कदापि नहीं

en: Introduction
hi: प्रस्तावना

en: seconds
hi: क्षण

en: Manual
hi: मैनुअल

en: Structure
hi: ढांचा

en: Weight for @title
hi: @title के लिए वजन
