LLMs.txt AI Generator (0.0.2) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Language
ne: भाषा

en: Homepage
ne: गृहपृष्ठ

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: URL
ne: यूआरएल

en: Menu
ne: मेनु

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Structure
ne: संरचना
