LLMs.txt AI Generator (0.0.2) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Language
sl: Jezik

en: Homepage
sl: Domača stran

en: None
sl: Brez

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Summary
sl: Povzetek

en: Menu
sl: Meni

en: Page
sl: Stran

en: Never
sl: Nikoli

en: Structure
sl: Struktura
