LLMs.txt AI Generator (0.0.2) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Language
sq: Gjuha

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: URL
sq: Adresa URL

en: Menu
sq: Menuja

en: Page
sq: Faqe

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
