LLMs.txt AI Generator (0.0.2) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Language
uk: Мова

en: Homepage
uk: Головна сторінка

en: None
uk: Немає

en: Weight
uk: Вага

en: Depth
uk: Глибина

en: Settings
uk: Налаштування

en: Summary
uk: Резюме

en: URL
uk: URL-адреса

en: Menu
uk: Меню

en: Status:
uk: Стан:

en: Page
uk: Сторінка

en: Never
uk: Ніколи

en: Introduction
uk: Вступ

en: seconds
uk: секунд(и)

en: Manual
uk: Вручну

en: Generate
uk: Згенерувати

en: Warning:
uk: Попередження:

en: Structure
uk: Структура

en: Content authoring
uk: Створення матеріалів

en: Weight for @title
uk: Вага для @title

en: Introduction Text
uk: Вступний текст

en: No pages found.
uk: Жодної сторінки не знайдено.
