LLMs.txt AI Generator (0.0.2) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Language
ur: زبان

en: Homepage
ur: آبائی صفحہ

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Weight
ur: وزن

en: Depth
ur: گہرائی

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Summary
ur: خلاصہ

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Menu
ur: مینیو

en: Page
ur: صفحہ
