Language Links On Menu (1.0.0) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Weight
es: Peso

en: Menu
es: Menú

en: Before
es: Antes

en: After
es: Después

en: Never
es: Nunca

en: Full
es: Completo

en: Short
es: Corto

en: Instructions
es: Instrucciones

en: Multilingual
es: Multi idioma

en: About
es: Acerca de

en: Flags
es: Marcas

en: Only
es: Solamente

en: Text format
es: Formato de texto

en: Language type
es: Tipo de idioma
