Language Links On Menu (1.0.0) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Weight
gl: Peso

en: Menu
gl: Menú

en: Before
gl: Antes

en: After
gl: Despois

en: Never
gl: Nunca

en: Full
gl: Completo

en: Short
gl: Curto

en: Instructions
gl: Instruccións

en: Multilingual
gl: Multilingüe

en: About
gl: Información

en: Only
gl: Só

en: Text format
gl: Formato do texto
