Language Links On Menu (1.0.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Weight
gu: તરલતા

en: Before
gu: પહેલાં

en: After
gu: પછી

en: Never
gu: કદી નહી

en: Short
gu: ટૂંકુ

en: About
gu: વિશે

en: Text format
gu: લખાણનુ બંધારણ
