Language Links On Menu (1.0.0) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Before
kn: ಈ ಮೊದಲು

en: After
kn: ನಂತರ

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Full
kn: ಸಂಪೂರ್ಣ

en: Short
kn: ಶಾರ್ಟ್-ಕಟ್

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Flags
kn: ವೇಗ

en: Only
kn: ಕೇವಲ
