Language Links On Menu (1.0.0) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Weight
lv: Svars

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Before
lv: Pirms

en: After
lv: Pēc

en: Never
lv: Nekad

en: Full
lv: Pilns

en: Short
lv: Īss

en: Multilingual
lv: Daudzvalodu

en: About
lv: Par

en: Only
lv: Tikai tad

en: Text format
lv: Teksta formāts
