Language Links On Menu (1.0.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Weight
ps: وزن

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Before
ps: مخکې

en: After
ps: وروسته

en: Never
ps: هيڅکله

en: About
ps: په اړه

en: Text format
ps: متن بڼه
