Language Links On Menu (1.0.0) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Weight
ru: Вес

en: Menu
ru: Меню

en: Before
ru: До

en: After
ru: После

en: Never
ru: Никогда

en: Full
ru: Полный

en: Short
ru: Кратко

en: Instructions
ru: Инструкции

en: Multilingual
ru: Многоязычность

en: About
ru: Информация

en: Flags
ru: Флаги

en: Only
ru: Только

en: Text format
ru: Текстовый формат

en: Configure the module
ru: Настроить модуль

en: Language type
ru: Тип языка
