Language Links On Menu (1.0.0) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Weight
sk: Váha

en: Before
sk: Pred

en: After
sk: Za

en: Never
sk: Nikdy

en: Full
sk: Plný

en: Short
sk: Krátky

en: Instructions
sk: Inštrukcie

en: Multilingual
sk: Viacjazyčný

en: About
sk: Informácie o

en: Flags
sk: Označenia

en: Only
sk: Len

en: Text format
sk: Textový formát
