Language Links On Menu (1.0.0) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Menu
tr: Menü

en: Before
tr: Önce

en: After
tr: Sonra

en: Never
tr: Asla

en: Full
tr: Tam

en: Short
tr: Kısa

en: Multilingual
tr: Çok dil

en: About
tr: Hakkında

en: Flags
tr: İşaretler (Flags)

en: Text format
tr: Metin biçimi

en: Language type
tr: Dil tipi
