Language Links On Menu (1.0.1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Weight
ar: الوزن

en: Menu
ar: القائمة

en: Before
ar: قبل

en: After
ar: بعد

en: Never
ar: أبدا

en: Full
ar: كامل

en: Short
ar: قصير

en: Multilingual
ar: متعدد اللغات

en: About
ar: حول

en: Text format
ar: تنسيق النص
